×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار تصادفی

امروز : پنج شنبه, ۷ اسفند , ۱۳۹۹
تعرفه عوارض محلی تصویب نشد

عصر نیوز :رئیس شورای شهر کرمانشاه از عدم تصویب تعرفه عوارض محلی خبر داد و گفت: متأسفانه طی دو جلسه اخیر شورای شهر این موضوع مطرح اما بدلیل اینکه نظر همکاران این بود که ابتدا کمسیون‌ها مطرح شود، بحث تعرفه عوارض محلی به بررسی و تصویب نرسید.
طیب حیدری درخصوص مهلت قانونی تصویب تعرفه عوارض محلی که تا مورخ ١۵ بهمن ماه فرصت داشت که به تصویب شورای اسلامی شهر کرمانشاه برسد، اظهار داشت: متأسفانه طی دو جلسه اخیر شورای شهر این موضوع مطرح اما بدلیل اینکه نظر همکاران این بود که ابتدا کمسیون‌ها مطرح شود، بحث تعرفه عوارض محلی به بررسی و تصویب نرسید.
وی با بیان اینکه قانوناً تا مورخ ١۵ بهمن ماه فرصت داشتیم، افزود: شاید این موضوع از لحاظ قانونی مشکل داشته باشد اما این اطمینان را می‌دهیم که آسیبی به مردم شریف کرمانشاه نرسد.
عصر کرمانشاه به نقل از  فارس رئیس شورای شهر کرمانشاه با بیان اینکه در هفته جاری شورای شهر جلسه‌ای نخواهد داشت، تصریح کرد: اگر از سوی فرمانداری تصمیمی به برگزاری جلسات در هفته جاری اتخاذ شود، صدرصد جلسات برگزار خواهد شد، اما اگر دستوری صادر نشود، هفته آینده موضوع کمسیون‌ها مطرح و سپس درخصوص تعرفه عوارض محلی تصمیم گیری خواهد شد.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.