×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۲۸ تیر - ۱۳۹۸  
true
false

حاتمی خاطرنشان کرد: مدیران استان باید ضمن استقبال از حضور بخش خصوصی، موانع موجود بر سر راه آن ها را برداشته و به این افراد کمک کند تا با فراغ بال و خیالی آسوده به سرمایه گذاری بپردازند.ش
عصر کرمانشاه : هدایت حاتمی در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان اظهار داشت: این بهترین فرصت برای مجموعه مدیران است که از ظرفیت چنین افرادی به نفع استان و برای توسعه اقتصادی آن استفاده کنند.
وی تصریح کرد: امروز بدون شک استان کرمانشاه بیش از هر زمان دیگری به حضور سرمایه گذار نیاز دارد تا به این وسیله هم رونق تولید و رونق اقتصادی ایجاد شود و هم بخش اعظمی از مشکل بیکاری نیز مرتفع گردد.
حاتمی خاطرنشان کرد: مدیران استان باید ضمن استقبال از حضور بخش خصوصی، موانع موجود بر سر راه آن ها را برداشته و به این افراد کمک کند تا با فراغ بال و خیالی آسوده به سرمایه گذاری بپردازند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمانشاه در ادامه با اشاره به ایجاد تعهد برای استان برای فراهم کردن بیش از ۴۶ هزار فرصت شغلی طی سال جاری، گفت: این میزان و حتی بیشتر از آن هم امکان پذیر است به شرطی که دل ها همه باهم و انسجام لازم وجود داشته باشد.
وی گفت: اکنون مدیران استان کرمانشاه هیچ تعهدی بالاتر از اشتغالزایی ندارند بنابراین باید با همه توان و ظرفیت خود پا به میدان گذشته و هر مدیری گوشه ای از کار را بگیرد.
حاتمی گفت: ناامیدی در ایجاد فرصت های مطلوب شغلی یک آفت است که نباید در استان کرمانشاه مشاهده شود، کما اینکه طی ۲ سال اخیر با درایت استاندار و کمک های مدیران شاهد بودیم که رفته رفته نرخ بیکاری در استان رو به کاهش است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه گفت: زمانی که به این باور برسیم که می توان بر غول بیکاری فائق آمد کارها بهتر و روانتر انجام گرفته و وجود همین تعهد درونی باعث می شود که فرصت های شغلی ایجاد شود.

منبع ایرنا

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true