×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۲۴ مهر - ۱۳۹۸  
true
false

عصر کرما نشاه  : با حضور رضا معممی‌مقدم مدیرکل امور اجتماعی و مؤسسات خیریه سازمان اوقاف و امور خیریه کشور و جمعی از مدیران استانی در بقعه امام زاده ابراهیم کرمانشاه  بسته مهر تحصیلی به مناطق محروم استان ارسال شد.
این بسته ها شامل کیف و نوشت افزار است که در شهرستان های کمتر برخوردار استان کرمانشاه بین دانش آموزان نیازمند توزیع می شود.
مدیرکل امور اجتماعی و مؤسسات خیریه سازمان اوقاف و امور خیریه کشور در این‌ مراسم با بیان اینکه استان کرمانشاه در رنکینگ توزیع بسته های مهر تحصیلی رتبه اول را در کشور دارد، خاطرنشان کرد: این مهم با مجاهدت واقفان و وصیت ژرف نیک اندیشان استان رقم خورده است.
معممی مقدم اظهار داشت: بسته‌های مهر تحصیلی در میان دانش‌آموزان بی‌بضاعت مناطق کم برخوردار توزیع می شود و در این راستا پوشش تمام مقاطع تحصیلی را در نظر گرفتیم.
وی تاکید کرد: از ویژگیهای بسته های مهر تحصیلی سفارش‌سازی اقلام با توجه به شعار سال و تقویت تولیدکنندگان و کارآفرینی در کشور انجام شد و صددرصد اجناس ایرانی هستند.
وی همچنین گفت: ۸۸ درصد مهر تحصیلی از محل موقوفات و ۱۲ درصد آن از طریق حمایت خیرین تامین شده است.
مدیرکل امور اجتماعی و مؤسسات خیریه سازمان اوقاف و امور خیریه کشور بیان داشت: تعداد ۱۵۱۳ موقوفه پیرامون مهر تحصیلی داریم که از این تعداد ۵۵۳ موقوفه دارای درآمد است.
وی افزود: از سال ۹۱ تا ۹۷ حدود ۲۰۵ هزار و ۴۱۰ بسته مهر تحصیلی توزیع کردیم که تعهد ما برای سال ۹۸ توزیع ۳۰ هزار بسته با ارزش ریالی ۳۰ میلیارد ریال است.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true