×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار تصادفی

امروز : جمعه, ۲۸ خرداد , ۱۴۰۰
اقتدار و صلابت کشور در شرکت کردن در انتخابات محقق می‌شود.

عصر کرمانشاه- رئیس ستاد مرکزی آیت‌الله رئیسی در استان کرمانشاه بر لزوم هماهنگی ستادهای مردمی آیت الله رئیسی با ستاد مرکزی در کرمانشاه تاکید کرد.

عبدالرحیم بنکدار  اظهار کرد: حضور حداکثری در انتخابات پیش رو برای اقتدار بخشی به نظام جمهوری اسلامی ایران و استمرار آن در جهان است، در این انتخابات هر رأی به معنای آگاهی از حقوق شهروندی و تعیین سرنوشت کشور است.

وی با بیان اینکه شرکت در انتخابات به معنای بلوغ سیاسی فرهنگی و اجتماعی است، افزود: شرکت در انتخابات به معنای این است که عهدی که با حاج قاسم سلیمانی در تشییع ده‌ها میلیونی این شهید بزرگوار بسته‌ایم هنوز ادامه داشته و مردم برای اقتدار هرچه بیشتر نظام جمهوری اسلامی ایران حداکثری پای صندوق‌های رأی به عمل می‌آورند.

رئیس ستاد مرکزی آیت‌الله رئیسی در استان کرمانشاه با بیان اینکه نه گفتن به انتخابات به معنای همراهی با کسانی است که به کشور خیانت کردند، گفت: کسانی که ندای نه به انتخابات را سر می‌دهند، کسانی هستند که در گذشته مملکت را به استعمار برده و تنها مزدوران ایرانی خارجی نشین هستند که فرزندان این مملکت را ترور کردند.

وی شرکت در انتخابات را لبیک به ندای مقام رهبری که جهان از صلابت ایشان در تعجب است، دانست و بیان کرد: حضور حداکثری در انتخابات لبیک به ندای امام راحل، رهبر معظم انقلاب و شهیدان هشت سال جنگ تحمیلی و مدافعین حرم است.

وی ادامه داد: کسانی که در دوره‌های گذشته انتخابات ریاست جمهوری شرکت نکردند، فرصت حضور در این دوره از انتخابات را دارند تا در مقابل کسانی که به دنبال نابودی کشور هستند، ایستاده و تأثیرگذاری خود را در تعیین سرنوشت کشور مشاهده کنند.

رئیس ستاد مرکزی آیت‌الله رئیسی در استان کرمانشاه انتخاب فرد اصلح پس از حضور حداکثری در انتخابات را ضروری دانست و گفت: تمامی کاندیداهای ریاست جمهوری توانمند و صالح بوده اما مردم موظف به انتخاب فرد اصلح هستند، فردی که در تئوری و عملی به مردم ثابت کرده که به جای نشستن پشت صندلی، در کارخانه‌ها، شهرها و روستاها حضور داشته و از جنس مردم است.

بنکدار با بیان اینکه فرد اصلح برای مردم تلاش می‌کند و کسی است که مفسدان وابستگان به مسئولین که سفره‌های مردم را به غارت بردند را به حبس و جزا محکوم کرده است، خاطرنشان کرد: فرد اصلح با تمامی دردها و مشکلات مردم آشنا بوده و وامدار هیچ فرد و یا حزب سیاسی نیست، بلکه وامدار مردم ایران بوده و برای ایرانیان با افتخار تلاش و کوشش می‌کند.

وی قهر با انتخابات را قهر با سرنوشت خود و نسل‌های آینده کشور دانست و افزود: اقتدار و صلابت کشور در شرکت کردن در انتخابات محقق می‌شود.

بنکدار به نامه حضرت علی (ع) به مالک اشتر مبنی بر لزوم حفظ قداست مردم در حکومت علوی اشاره و بیان کرد: مسئولین نظام باید مشتاقانه آماده خدمتگزاری به مردم بوده و در خدمت‌رسانی به مردم میان جانباز و حتی ضد انقلاب تفاوتی قائل نشوند.

وی ادامه داد: ضد انقلاب شهروند حکومت علوی بوده و در صورت برخورد مناسب مدیران با این افراد قطعاً تمایل به سمت نظام جمهوری اسلامی ایران به وجود می‌آید.

رئیس شورای هماهنگی ستادهای مردمی آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی استان کرمانشاه با بیان اینکه آیت‌الله رئیسی هیچ گونه وابستگی سیاسی به احزاب مختلف ندارد، گفت: آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی به عنوان نامزدی مستقل وارد عرصه سیاسی شده و با وجود ارزش و احترامی که برای سایر افراد و احزاب سیاسی قائل است، خود را منحصر به هیچ چارچوب سیاسی نمی‌داند.

وی افزود: آیت‌الله رئیسی به عنوان فردی خارج از گروه‌های سیاسی و کسی که به دنبال خدمت رسانی به مردم است، وارد عرصه انتخابات شده و ستادهای مردمی وی محصور در تفکر سیاسی خاصی نیست.

رئیس ستاد مرکزی آیت‌الله رئیسی در استان کرمانشاه با اشاره به تمایل برخی اصلاح طلبان به برپایی ستاد حمایت از آیت‌الله رئیسی بیان کرد: تمامی تلاش ستاد مرکزی آیت‌الله رئیسی فعال سازی ظرفیت‌های مردمی در قالب پویش هر خانه یک ستاد بوده و تمامی کسانی که اقدام به برپایی ستاد کردند باید مسئولین ستاد مرکزی از هزینه کرد مالی و امکانات این افراد اطلاع داشته باشند.

بنکدار افزود: نیاز است تا افرادی که ستاد مردمی برای آیت‌الله رئیسی برپا کردند، گزارش عملکردی به شورای هماهنگی ستادهای مردمی ارائه داده تا از همراهی و همفکری آن‌ها بهره گیری ش

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.