• امروز : شنبه, ۲۳ تیر , ۱۴۰۳
کل اخبار 4467اخبار امروز : 0
3

تعبیر خواب مکه و حج رفتن

  • کد خبر : 21790
تعبیر خواب مکه و حج رفتن

تعبیر خواب مکه از نظر امام جعفر صادق (ع) از نظر امام صادق (ع) دیدن مکه رفتن و کعبه ، و سفر حج در خواب هفت تعبیر دارد: تعبیر اول، ازدواج و صاحب خانواده شدن است. تعبیر دوم، یک پرستار و یا خدمتکار خرد سال است، شما برای انجام امور به خدمت خواهید گرفت. تعبیر […]

تعبیر خواب مکه از نظر امام جعفر صادق (ع)

از نظر امام صادق (ع) دیدن مکه رفتن و کعبه ، و سفر حج در خواب هفت تعبیر دارد:
تعبیر اول، ازدواج و صاحب خانواده شدن است.
تعبیر دوم، یک پرستار و یا خدمتکار خرد سال است، شما برای انجام امور به خدمت خواهید گرفت.
تعبیر سوم، دیدار و ملاقات با یک شخص والا مقام و صاحب قدرت می باشد.
تعبیر چهارم، خوش رفتاری و گشاده رویی با مردم و نزدیکانتان است. اطرافیان به خاطر اخلاق نیکوی شما، به شما احترام خواهند گذا✅تعبیر پنجم، تلاش و کوشش برای یک امر خیر و نیکوست. ممکن است در فکر کمک به شخصی باشید که بسیار شت.
برایتان ارزش خواهد داشت.
تعبیر ششم، دریافت مزد و پاداش برای انجام کاری ثواب می باشد. این مزد می تواند از شخصی در این دنیا به شما برسد و یا جواب و پاداش این کار خیر شما را خداوند در عاقبت خواهد داد.
تعبیر هفتم، ارتباط و نشست و برخاست با اشخاصی است که به لحاظ علم و دانش در مرتبه بالایی قرار دارند و این ارتباطات می تواند بسیار برای شما سودمند باشد.
اگر در خواب دیدید که برای سفر حج آماده می شوید، فرقی ندارد که با اعضای خانواده و یا همسر خود بودید؛ تعبیر این خواب این است که خداوند به شما روزی و نعمت فراوان عطا خواهد کرد.
اگر شما یک فرزند جوان و مجرد در خانه دارید و خواب رفتن به مکه دیدید، تعبیر این خواب گشایش بخت فرزند شما و باز شدن راه ازدواج اوست. این فرزند شما بسیار خوشبخت خواهد شد.
هر کس خوابی از مکه و یا کعبه ببیند، به طور کلی ناشی از درست کار بودن و کردار نیک اوست.
اگر شما در خواب دیدید که وارد حرم کعبه شده بودید ولی استرس و ترس داشتید، این خواب به شما خبر از امنیت و مصون بودن می دهد؛ پس ذره ای اضطراب نداشته باشید. همانطور که خداوند در قرآن کریم می فرمایند ” حَرَماً آمِنا” (القصص /آیه ۵۷).
اگر در خواب دیدید که با ذوق و هیجان زیاد مشغول تماشای کعبه بودید، این خواب می گوید که خداوند به شما نظر خواهد کرد و لطف او شامل حال شما خواهد شد. از این بابت به سعادت خواهید رسید و قدم در راه های درست خواهید گذاشت.
تعبیر خواب مکه از نظر یوسف نبی

اگر در خوا دیدید که به مکه رفته بودید، تعبیرش خوشنودی و شادی، و هم بستر شدن برای شما خواهد بود.
تعبیر خواب مکه از نظر منوچهر مطیعی تهرانی

اگر شما در خواب دیدید که به سفر حج و دیدار کعبه رفته بودید و حاجی شده بودید، تعبیرش مصونیت از بلا و گرفتاری، شر و نحسی، و ترس و اضطراب خواهد بود.
اگر در خواب دیدید که یکی از اطرافیان شما که فوت کرده در خواب به مکه رفته بود، چنین خوابی تعبیرش درباره آن شخص خواهد بود. این خواب به شما می گوید که این شخص به نزد خداوند تقرب یافته و تمامی گناهان او بخشیده شده است. اکنون یکی از مقربان درگاه خداوند است.
اگر در خواب دیدید که در راه رفتن به مکه بودید، این خواب یعنی شما اکنون در حال انجام یک کار خیر و نیکو می باشید که این عمل توشه ای برای اخرت و دنیای شما خواهد بود.
تعبیر خواب مکه از نظر اسماعیل ابن اشعث

اگر در خواب دیدید که به مکه رفته بودید و در حرم کسی مشغول تراشیدن موهای شما بود، این خواب به شما می گوید که اگر بدهکار هستید و قرض دارید، پرداخت خواهد شد. به تعبیر دیگر اگر اکنون غمگین و دلسرد هستید، روزهای بد شما به پایان خواهد رسید و روزگار بر شما خوش خواهد شد.
تعبیر خواب مکه از نظر ابراهیم کرمانی

اگر در خواب دیدید که مکه بر شما واجب شده بود ولی آن را ادا نکردید، این خواب از یک خیانت توسط شما خبر می دهد. امانتی را به شما خواهند سپرد که به خوبی از ان مراقبت نخواهید کرد.
اگر کسی در خواب دید که به مکه رفته بود و در حرم مکه مشغول نماز و عبادت بود، این خواب بدین معناست که شما در امور و زندگی خود با رونق بیشتری رو به رو خواهید شد و این راه به دست یک بزرگ و صاحب مقام اتفاق خواهد افتاد.
اگر در خواب خود را حین لبیک گفتن و احرام پوشیده دیدید، این خواب نشان دهنده یک ترس و هراس می باشد. ترس از یک اتفاق و یا نگرانی برای یک شخص!
اگر دیدید که در کعبه هستید، این خواب به شما می گوید که به زودی از شر یک دشمن خطرناک خلاص خواهید شد و خداوند شما را حفظ خواهد کرد.
اگر دیدید که در کعبه مشغول خواندن نماز بودید، این خواب یعنی که بزرگان و صاحبان قدرت و نفوذ باعث موفقیت شما خواهند شد.

لینک کوتاه : https://asrekermanshah.ir/?p=21790

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.